Green World Borůvkový enzym tablety

Green World Borůvkový enzym tablety

Kompletní specifikace

Borůvky jsou bohaté na antokyany a další živiny, zabraňují stárnutí mozku, zlepšují zrak, posilují srdeční sval.

Výrobek obsahuje čisté dovážené suroviny, které prošly mnohostupňovou kontrolou a prověřováním kvality. Ve výrobě se používají pouze vysoce kvalitní kanadské borůvky, která jsou příznačné svými většími bobulemi a mezi borůvkami jsou skutečnou královnou. Ve složení výrobku je také přírodní komplexní ovocně-zeleninový enzym z Taiwanu, který je důvěryhodný a bezpečný pro zdraví.

Podstatu výrobků tvoří vysoce kvalitní borůvky, rostoucí ve vysokých oblastech, které prochází přísnou selekcí, zmrazením, sušením a dalším vysoce technologickým zpracováním, až se z nich stane koncentrát bez ztráty svých původních vlastností a kvality Každá tableta obsahuje dužinu z borůvek a je bohatá na živiny.

Aktivní fermentace

18 druhů vysoce kvalitních druhů ovoce a zeleniny prošly přední biotechnologickou fermentací a vyluhováním. Tablety obsahují organické kyseliny, vlákninu, aminokyseliny, prospěšné aktivní látky, organické minerály a vitamíny, amylázu, lipolytický enzym atd.

Vytvoření organické sloučeniny enzymního doplňku a borůvek bylo iniciativou světového společenství. Borůvkový enzym je nejlepší volbou, aby se tělo zbavilo toxinů, odstranily se kožní problémy, chránily oči a játra, posílila imunita a došlo k normalizaci tělesných funkcí. Borůvky jsou bohaté na antokyany a další živiny, zabraňují stárnutí mozku, zlepšují zrak, posilují srdeční sval, májí protinádorové vlastnosti, chrání cévy, zvyšují imunitu atd.

Každý den jsou v lidském těle produkovány enzymy, ale v důsledku působení životního prostředí, věku, psychického stresu a dalších faktorů, systém syntézy enzymů v lidském těle se může snadno porušit. Tablety na bázi ovocně-zeleninových enzymů mohou zesílit aktivitu enzymu v žaludku, zlepšit proces trávení, odstranit toxiny, vyčistit tělo jako celek, aktivovat funkci buněk.

Borůvkový enzym: v přípravku se v interakci slučují přednosti borůvek a enzymu a tím se zlepšují jejich vlastnosti navzájem. Díky rozpadu enzymu, antokyany z borůvek se lépe vstřebávají stěnou střevní a žaludeční. Antokyany a organické kyseliny borůvek mohou zajistit aktivitu enzymu. Enzym čistí krev a podporuje krevní oběh, pomáhá antokyanům, flavonoidům a dalším přírodním složkám se rychle šířit v těle, podílet se na metabolismu buněk, bojovat proti volným radikálům, chránit buňky a vzdorovat oxidaci.

Doporučuje se pro studenty a počítačové uživatelé pro ochranu očí.

Doporučuje se lidem střední a starší generace pro ochranu zraku, posílení imunity, prevenci rakoviny.

Doporučuje se ženám pro zlepšení stavu pokožky.

1 046 Kč