Green World Normomass

Green World Normomass

Složení: Extrakt ze semen Cassia tora neboli senny čínské, extrakt z listů bílého lotosu, extrakt z plodů moruše, extrakt z plodů hlohu, z pomerančových květů, z jasmínu a z růže.

Balení: 60 tobolek x 500 mg

Dávkování: dospělí 1-2 kapsle jednou denně, po snídani

Tento výrobek se používá ke snížení chuti k jídlu. Urychluje metabolizmus, odstraňuje přebytečné tekutiny a přispívá k odbourávání tuků.

Zároveň s regulováním hmotnosti kapsle Normomass:

  • snižují obsah tuku v krvi;
  • odstraňují z těla odpadní produkty;
  • živí buňky, uchovávají vlhkost nezbytnou pro organizmus;
  • zlepšují fungování střev, nezpůsobují zácpu;
  • zlepšují barvu pleti obličeje, odstraňují pigmentaci.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI SEMEN CASSIA TORA

Čínská rostlina Cassie tora to je druh keřů, polokeřů nebo bylin rodiny bobovitých. Boby Cassia tora: zlepšují výživu sítnice oka, odstraňují oční únavu; mají protizánětlivé vlastnosti; detoxikují játra, ledviny a zažívací trakt; normalizují krevní tlak; napomáhají snížení obsahu tělesného tuku (působí jako mírné projímadlo a prostředek ke snížení chuti k jídlu).

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI LOTOSU

První zmínka o lotosu se vyskytuje mezi jinými léčivými rostlinami v čínských zdrojích, napsaných více než 3000 let před naším letopočtem. Přípravky z lotosu se používají jako tonikum, kardiotonikum, celkově posilují organizmus. Listy lotosu: používají se ke snížení množství lipidů v krvi, normalizují srdeční rytmus, působí proti otokům; projevují protikřečové a sedativní účinky; zpomalují proces stárnutí.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI EXTRAKTU Z PLODŮ MORUŠE

Plody moruše: mají potopudný, protihorečnaté vlastnosti, odstraňují stavy úzkosti a horečku na prsou; mají antibakteriální, protizánětlivé a močopudné účinky; normalizují metabolické aktivity v trávicí soustavě; podporují měkkou střevní očistu a vylučování odpadních látek.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI POMERANČOVÝCH KVĚTŮ

Léčebné účinky pomerančů jsou známy odedávna: jsou efektivní při vleklých a chronických zánětlivých procesech jako doprovodná terapie, která snižuje negativní dopady užívání antibiotik; mají antiseptické, antimikrobiální, ochlazující, protizánětlivý účinek; zvyšují pružnost a pevnost pojivové tkáně, zmírňují příznaky aterosklerózy a stárnutí; stimulují regenerační, čistící, protidepresívní, povzbuzující, tonizující a detoxikační projevy.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI EXTRAKTU JASMÍNU

Jasmín je rod stálezelených keřů z čeledi olivovitých. Tato květina si našla použití v medicíně různých národů. Léčivé účinky jasmínu: je to aktivní prostředek boje proti křečím – má sedativní účinek na osteochondrozu, svalové bolesti, neuralgii; generuje endogenní harmonii žen; harmonizuje funkci žláz s vnitřní sekrecí, odstraňuje bolest a nesrovnalosti průběhu menstruace, zánětlivé a dysfunkční procesy v pohlavních orgánech; má antiseptický a protizánětlivý účinek; je to dobrý lék proti nadýmání, působí potopudně a napomáhá odkašlávání.

OZDRAVNÉ VLASTNOSTI LÍSTKŮ RŮŽE

Růže je univerzálním přírodním léčebným prostředkem: zlepšuje funkci endokrinné žlázy, což je důležité pro regulaci menstruačního cyklu; odstraňuje sklerotické změny orgánů, obnovuje a omlazuje buňky, což přináší jasný kosmetický efekt; zlepšuje funkci jater a to má pozitivní vliv na kůži; má příznivý vliv na funkci ledvin, odstraňuje vnitřní otoky, čímž přispívá k eleganci vnějšího vzhledu; posiluje metabolické procesy a díky tomu dochází k postupné očistě těla.

1 495 Kč