Gel Péče o ženu (5 stříkaček - 5g)

Gel péče pro ženy

Složení:Jerlín žlutavý (Sophora flavescens), extrakt srdečníku obecného, extrakt olešníku knínolistého (Selinum L.), extrakt filodendronu, extrakt děhelu čínského (Angelica sinensis)

Balení: 5 ks jednorázových aplikátorů po 5 gr.

Způsob aplikace: Jednou denně, večer, pro aplikaci použít jednu ampulku. Pokud je to nutné, může být léčba opakována v ranních hodinách. Doporučená kůra 3-6 dní.

Doporučení: zánět pochvy, svědění, záněty, kvasinky, atd.

Upozornění:Preparát pro dospělé. Během těhotenství musí být podáván s opatrností. Stříkačky jednorázového použití. Uchovávejte mimo dosah dětí

Mikrobicidní gel pro intimní hygienu má antibakteriální, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, může účinně bránit a řešit všechny druhy gynekologického zánětu pochvy.

Mikrobicidní gel pro intimní hygienu se skládá z pečlivě vybraných rostlinných extraktů, bohatý výběr antibakteriálních látek, které jsou schopny zcela zničit škodlivé bakterie, a zároveň nemají vliv na dobré bakterie pochvy.

Při výrobě tohoto výrobku se využívá patentované technologie výroby s využitím nejnovějšího systém dávkování ve formě gelu.

Dávkovač je navržen v souladu se strukturou ženského těla, hladká textura a pohodlný tvar umožňuje snadné zavedení, což značně zvyšuje baktericidní účinek bylin v boji proti bakteriím.

Gel nemá žádný vliv na účinek jiných léků a podporuje růst prospěšných buněk a tkání.

Hlavní funkcí antibakteriálního gelu je rychle a efektivně zbavit ženu od gynekologických onemocnění.

Mikrobicidní gel je účinný proti následujícím chorobám: bakteriální vaginoza, záněty pochvy způsobené bakteriemi Trichomonas, smíšené druhy patogenů, gonokokovou infekci pochvy, eroze děložního hrdla a různých jiných infekcí. Gel efektivně odstraňuje záněty, erozi, svědění pochvy, nepříjemný zápach, zvýšený žluto-bílý výtok a jiné gynekologické nemocí.

Mikrobicidní gel pro intimní hygienu je schopen regenerovat buňky, zúžit stěny pochvy 2-3 krát během týdne léčby, a tím se zlepšuje kvalita sexuální aktivity, zvyšuje se citlivost, vrací se sexuální aktivita.

Mikrobicidní gel pro intimní hygienu podporuje sekreci ženských hormonů, aktivuje práci buněk. Podporuje hojení sliznice, sliznice se omlazuje, což ocení každá žena.

Specifika / vlastnosti antibakteriálního gelu pro intimní hygienu:

  • kompatibilní s používáním léků, je citlivý k bakteriím, které jsou rezistentní medikamentům. Je schopen likvidovat bakterie, které nebyly schopny eliminovat antibiotika;
  • dobrý výsledek v boji proti patogenním bakteriím. Malé částice (25 nm) práškovitých částeček mají větší účinek, než antibiotika, rychleji najde a rozpozná patogeny, které pote účinně zničí;
  • širokospektrální antibiotikum, zabíjí řadu bakterií v reprodukčním systému;
  • rozlišuje prospěšné bakterie – Lactobacillus, chrání a podporuje růst jiných prospěšných bakterií;
  • chrání kyselou rovnováhu pochvy, odstraňuje patogenní bakterií, nemá vliv na pH, snižuje riziko opakovaného onemocněni;
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky, je účinný při cervicitide (jinak též zánět děložního hrdla);
  • daruje vagíně „druhé mládí“, což umožňuje získat ještě více potěšení ze sexu
  • začíná proces rozkladu patogenních mikrobů již za 10 sekund s rychlým nástupem účinku přípravku
590 Kč